| Allmänt |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 3 cm |
| Höjd | 34.9 cm |
| Vikt | 2 kg |
| Material | Härdad epoxiplast |
| Färg | Blanksvart |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Väggplatta, fästadapter |
| Rekommenderad användning | LCD-display |
| VESA-infästningsgränssnitt | 400 x 300 mm |
| Rekommenderad TV-storlek | 32"-46" |
| Maxlast | 45 kg |
| Egenskaper | Sorted-For-You, reptålig |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.