Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Peerless Industries
Peerless PF640, 81,3 cm (32"), 116,8 cm (46"), 45 kg, 400 x 300 mm, Svart
Information
0 i lager
TillverkarePeerless Industries
Artnr
PF640
| Produktbeskrivning | Peerless PARAMOUNT Universal Flat Wall Mount PF640 monteringssats - för LCD-display - blanksvart |
| Typ av produkt | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Väggplatta, fästadapter |
| Dimensioner (BxDxH) | 48.9 cm x 3 cm x 34.9 cm |
| Vikt | 2 kg |
| Rekommenderad användning | LCD-display |
| Rekommenderad TV-storlek | 32"-46" |
| VESA-infästningsgränssnitt | 400 x 300 mm |
| Maxlast | 45 kg |
| Material | Härdad epoxiplast |
| Färg | Blanksvart |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.