Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Peerless Industries
Peerless PF632, 55,9 cm (22"), 109,2 cm (43"), 36 kg, 100 x 100 mm, 200 x 200 mm, Svart
Information
0 i lager
TillverkarePeerless Industries
Artnr
PF632
| Allmänt |
| Bredd | 26.5 cm |
| Djup | 1.8 cm |
| Höjd | 22.1 cm |
| Vikt | 1.9 kg |
| Färg | Blanksvart |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Väggplatta, monteringsadapter |
| Rekommenderad användning | LCD-TV |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 200 x 100 mm |
| Rekommenderad TV-storlek | 10"-37" |
| Maxlast | 52.1 kg |
| Egenskaper | Reptålig |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.