| Allmänt |
| Bredd | 80.8 cm |
| Djup | 4 cm |
| Höjd | 45.7 cm |
| Material | Kallvalsat stål |
| Färg | Blanksvart |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Väggplatta, fästadapter |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Maximal monteringsmönsterstorlek | 742 x 405 mm |
| Rekommenderad TV-storlek | 39"-75" |
| Maxlast | 68 kg |
| Egenskaper | Reptålig |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.