| Produktbeskrivning | Peerless PARAMOUNT Universal Flat Wall Mount PF650 monteringssats - för platt panel - blanksvart |
| Typ av produkt | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Väggplatta, fästadapter |
| Dimensioner (BxDxH) | 80.8 cm x 4 cm x 45.7 cm |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Rekommenderad TV-storlek | 39"-75" |
| Maximal monteringsmönsterstorlek | 742 x 405 mm |
| Maxlast | 68 kg |
| Material | Kallvalsat stål |
| Färg | Blanksvart |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.