Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Peerless Industries
Peerless PA746, 81,3 cm (32"), 127 cm (50"), 100 x 100 mm, 400 x 400 mm, -5 - 15°, Svart
Information
0 i lager
TillverkarePeerless Industries
Artnr
PA746
| Allmänt |
| Bredd | 42.3 cm |
| Höjd | 43.2 cm |
| Justerbart djup | 7.1-38.3 cm |
| Vikt | 2.45 kg |
| Material | Härdad epoxiplast |
| Färg | Blanksvart |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Utstående väggmontering, installationsmaskinvara |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Placering/Montering | Väggmonterbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 300 x 200 mm, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | 32"-50" |
| Lutning | -10° to 5° |
| Maxlast | 36 kg |
| Egenskaper | Reptålig, Hook-and-Hang |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Standarder som följs | RoHS, cULus |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.