| Allmänt |
| Höjd | 1 m |
| Färg | Pulverbeläggning |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Takmontering |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Placering/Montering | Takmonterbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 700 x 400 mm |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | 32"-60" |
| Justeringar | Lutning |
| Maxlast | 60 kg |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.