| Produktbeskrivning | Peerless Modular Series Flat Panel Ceiling Mount Kit monteringssats - för platt panel - pulverbeläggning |
| Typ av produkt | Monteringssats - takmonterbar |
| Monteringskomponenter | Takmontering |
| Dimensioner (BxDxH) | 1 m |
| Justeringar | Lutning |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Rekommenderad TV-storlek | 32"-60" |
| VESA-infästningsgränssnitt | 700 x 400 mm |
| Maxlast | 60 kg |
| Färg | Pulverbeläggning |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.