Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Peerless Industries
Peerless DS-VW795-QR, 102 kg, 165,1 cm (65"), 2,49 m (98"), 200 x 200 mm, 600 x 600 mm
Information
0 i lager
TillverkarePeerless Industries
Artnr
DS-VW795-QR
| Allmänt |
| Bredd | 83.1 cm |
| Höjd | 71.2 cm |
| Justerbart djup | 9.3-11.3 cm |
| Vikt | 18.1 kg |
| Färg | Svart pulverlack |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Väggfäste |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Placering/Montering | Väggmonterbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 200 x 200 mm, upp till 600 x 600 mm |
| Maximal monteringsmönsterstorlek | 600 x 600 mm |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | 65"-98" |
| Maxlast | 102 kg |
| Egenskaper | Inställningsbart djup, snabbfäste, 8 knoppars mikrojustering |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.