Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Peerless Industries
Peerless DS-VW795-QR, 102 kg, 165,1 cm (65"), 2,49 m (98"), 200 x 200 mm, 600 x 600 mm
Information
0 i lager
TillverkarePeerless Industries
Artnr
DS-VW795-QR
| Produktbeskrivning | Peerless-AV SmartMount Full Service Video Wall Mount with Quick Release DS-VW795-QR monteringssats - för platt panel - svart pulverlack |
| Typ av produkt | Monteringssats - väggmonterbar |
| Monteringskomponenter | Väggfäste |
| Dimensioner (BxDxH) | 83.1 cm 71.2 cm |
| Justerbart djup | 9.3-11.3 cm |
| Vikt | 18.1 kg |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Rekommenderad TV-storlek | 65"-98" |
| VESA-infästningsgränssnitt | 200 x 200 mm, upp till 600 x 600 mm |
| Maximal monteringsmönsterstorlek | 600 x 600 mm |
| Maxlast | 102 kg |
| Färg | Svart pulverlack |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.