| Produktbeskrivning | Optoma WIB6560A monteringssats - fixerad - för LCD-display |
| Typ av produkt | Monteringssats (fixerad) |
| Monteringskomponenter | Väggfäste |
| Dimensioner (BxDxH) | 65.4 cm x 3.3 cm x 62 cm |
| Vikt | 2.7 kg |
| Rekommenderad användning | LCD-display |
| Rekommenderad TV-storlek | 55"-65" |
| VESA-infästningsgränssnitt | Upp till 600 x 600 mm |
| Förpackningens innehåll | Adapterplatta, väggplatta |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.