| Allmänt |
| Djup | 6 cm |
| Justerbar höjd | 12-30 cm |
| Färg | Svart |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Rekommenderad användning | LCD-display |
| Placering/Montering | Disk-monteringsbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | Upp till 100 x 100 mm, från 75 x 75 mm |
| Rekommenderad TV-storlek | 10"-30" |
| Rotation | 360° |
| Justeringar | Höjd, rotation |
| Maxlast | 8 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.