| Produktbeskrivning | Neomounts by Newstar FPMA-CH100 - monteringssats - för LCD-display |
| Typ av produkt | Monteringssats - disk-monteringsbar |
| Dimensioner (BxDxH) | 6 cm |
| Justerbar höjd | 12-30 cm |
| Rotation | 360° |
| Justeringar | Höjd, rotation |
| Rekommenderad användning | LCD-display |
| Rekommenderad TV-storlek | 10"-30" |
| VESA-infästningsgränssnitt | Upp till 100 x 100 mm, från 75 x 75 mm |
| Maxlast | 8 kg |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.