Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Multibrackets
Multibrackets M Pro Series - Monteringssats (2 monteringsplattor, 2 kolumner, 2 horisontella skenor, kabelhanteringsklämma, 4 justerbara monteringsarmar, 2 lock, 4 anslutningsplattor) - för 2x2 videovägg - plast, aluminium, stål - svart - skärmstorle
Information
0 i lager
TillverkareMultibrackets
Artnr
7350105213403
| Allmänt |
| Bredd | 197 cm |
| Djup | 18.78 cm |
| Höjd | 181.2 cm |
| Vikt | 34.68 kg |
| Material | Plast, aluminium, stål |
| Färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | Monteringssats |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | 2 monteringsplattor, 2 kolumner, 2 horisontella skenor, kabelhanteringsklämma, 4 justerbara monteringsarmar, 2 lock, 4 anslutningsplattor |
| Rekommenderad användning | 2x2 videovägg |
| Placering/Montering | Monterbar på golv |
| VESA-infästningsgränssnitt | Upp till 600 x 400 mm, från 100 x 100 mm |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | 32"-65" |
| Lutning | -4° to 4° |
| Justeringar | Höjd, lutning |
| Ytskikt | Pulverlackerad |
| Detaljerad information | Stående orientering, liggande orientering |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 38 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.