| Produktbeskrivning | Multibrackets M Deskstand Touch Basic ställ - justerbar arm - för Allt-i-ett/LCD-skärm/pekskärm - mattsvart |
| Typ av produkt | Ställ (justerbar arm) - fristående |
| Dimensioner (BxDxH) | 32.5 cm x 25 cm x 7.5 cm |
| Justerbar höjd | 7.5-32.5 cm |
| Lutning | -90° till 90° |
| Rotation | -180° till 180° |
| Svängtapp | -40° till 40° |
| Justeringar | Lutning, rotation, rotation, höjd |
| Vikt | 4.5 kg |
| Rekommenderad användning | Allt-i-ett/LCD-skärm/pekskärm |
| Rekommenderad TV-storlek | 17"-32" |
| VESA-infästningsgränssnitt | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Maxlast | 10 kg |
| Material | Stål, aluminium, plast |
| Färg | Mattsvart |
| Förpackningens innehåll | Monteringsutrustning |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.