Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Lindy
Lindy 40659, Skruvar, 7 kg, 43,2 cm (17"), 71,1 cm (28"), 100 x 100 mm, Svart
Information
0 i lager
TillverkareLindy
Artnr
40659
| Allmänt |
| Bredd | 79 cm |
| Djup | 34.5 cm |
| Höjd | 92.2 cm |
| Vikt | 5.38 kg |
| Material | Stål |
| Färg | Svart |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Design | Justerbar arm |
| Rekommenderad användning | 4 monitorer |
| Placering/Montering | Disk-monteringsbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | 17"-28" |
| Lutning | -45° till 45° |
| Rotation | 360° |
| Svängtapp | -45° till 45° |
| Justeringar | Lutning, rotation, rotation |
| Maxlast | 28 kg |
| Ytskikt | Pulverlackerad |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 51.5 cm x 34 cm x 22.5 cm / 5.78 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.