Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Lindy
Lindy 40659, Skruvar, 7 kg, 43,2 cm (17"), 71,1 cm (28"), 100 x 100 mm, Svart
Information
0 i lager
TillverkareLindy
Artnr
40659
| Produktbeskrivning | Lindy Quad Display Bracket w/ Pole & Desk Clamp monteringssats - justerbar arm - för 4 monitorer - svart |
| Typ av produkt | Monteringssats (justerbar arm) - disk-monteringsbar |
| Dimensioner (BxDxH) | 79 cm x 34.5 cm x 92.2 cm |
| Lutning | -45° till 45° |
| Rotation | 360° |
| Svängtapp | -45° till 45° |
| Justeringar | Lutning, rotation, rotation |
| Vikt | 5.38 kg |
| Rekommenderad användning | 4 monitorer |
| Rekommenderad TV-storlek | 17"-28" |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Maxlast | 28 kg |
| Material | Stål |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.