| Produktbeskrivning | Huddly Crew Add-On Camera L1 - konferenskamera |
| Typ av enhet | Konferenskamera - fast |
| Kameramonteringstyp | Väggfäste |
| Dimensioner (BxDxH) | 8.2 cm x 12.2 cm x 5.3 cm |
| Vikt | 600 g |
| Färg | Mattsvart |
| Anslutningsteknik | Kabelanslutning |
| Kamera | Färg |
| Max upplösning | 1920 x 1080 |
| Bildhastighet (max) | 30 frames per second |
| Videoformat | 1080p, 720p |
| Bildsensortyp | CMOS - 1" - 20,3 MP |
| Iris-lins | F/2.9 |
| Gränssnitt | USB 3.0 |
| Medföljande kablar | 1 - USB-adapter |
| Egenskaper | 6K image sensor, 16:9 bildförhållande, 180° image auto-flip, vidvinkellins, aluminiumhölje, mjukvaruuppdateringar, Automatic White Balance Control (AWC), dynamic light optimization, exponeringskontroll, optisk aberrationskorrigering |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.