| Allmänt |
| Justerbar höjd | 68-88 cm |
| Färg | Svart |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringskomponent |
| Monteringskomponenter | Takmontering |
| Rekommenderad användning | Hölje |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Lyftkraft | 20 cm |
| Justeringar | Lyft |
| Maxlast | 50 kg |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.