| Produktbeskrivning | HI-ND monteringskomponent - för hölje - svart |
| Typ av produkt | Monteringskomponent |
| Monteringskomponenter | Takmontering |
| Justerbar höjd | 68-88 cm |
| Lyftkraft | 20 cm |
| Justeringar | Lyft |
| Rekommenderad användning | Hölje |
| Maxlast | 50 kg |
| Färg | Svart |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.