| Produktbeskrivning | B-TECH System X BT8508 vagn - för interaktiv platt skärm - svart |
| Typ av produkt | Vagn |
| Dimensioner (BxDxH) | 150.5 cm x 95 cm x 200.2 cm |
| Justeringar | Höjd |
| Rekommenderad användning | Interaktiv platt skärm |
| Rekommenderad TV-storlek | 72"-120" |
| VESA-infästningsgränssnitt | Up to 1400 x 800 mm |
| Maxlast | 200 kg |
| Färg | Svart |
| Frånsägelse av ansvar gällande bildfärg | Den produkt som visas har eventuellt en annan färg |
| Antal hjul | 4 |
| Förpackningens innehåll | 4 x floor leveling feet |
| Designat för | Microsoft Surface Hub (84 tum) |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.