| Allmänt |
| Typ av produkt | LED display unit |
| Kommersiell användning | Ja - digital skyltning |
| Serie | IEF Series |
| HDR-förberedd | Ja |
| HDR-format | HDR10, HDR10+ |
| TV-tuner | Ingen mottagare |
| TV-mottagaravkänning | Nej |
| Design | Ren utsidesdesign |
| Dimensioner | Visningsenhet |
| Djup | 4.2 cm |
| Display |
| Rampris och förhöjningsteknologi | 60 Hz videofrekvens, 3840 Hz Refresh Rate |
| Färgtemperatur | 6500K |
| Ljusstyrka | 600 cd/m² |
| Bildvinkel | 150 grader |
| Bildvinkel (vertikal) | 150 grader |
| Kommersiella funktioner | Samsung VXT CMS, Samsung LED Signage Manager 2, FlexFit modul, GoB (Klistra på bräda) teknologi, böjd installation stöds |
| Visningsenhet för videovägg |
| Pixelavstånd | 1.25 mm |
| LED-typ | SMD |
| Upplösning | 480 x 270 |
| Diverse |
| Standarder som följs | Safety 62368-1, Safety 60950-1, EMC Class A |
| Strömtillförsel |
| Nätdel | Nätaggregat |
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning för videovägg (max) | 495 W/m² |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 10 - 80% RH |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.