| Produktbeskrivning | Samsung IE012F IEF Series LED display unit - för digital skyltning |
| Typ av produkt | LED display unit |
| Kommersiell användning | Ja - digital skyltning |
| HDR-format | HDR10, HDR10+ |
| Rampris och förhöjningsteknologi | 60 Hz videofrekvens, 3840 Hz Refresh Rate |
| TV-tuner | Ingen mottagare |
| Kommersiella funktioner | Samsung VXT CMS, Samsung LED Signage Manager 2, FlexFit modul, GoB (Klistra på bräda) teknologi, böjd installation stöds |
| Visningsenhet för videovägg | SMD - 480 x 270 |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (BxDxH) - visningsenhet | 4.2 cm |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.