| Produktbeskrivning | Samsung IB025F IBF Series LED display unit - för digital skyltning |
| Typ av produkt | LED display unit |
| Kommersiell användning | Ja - digital skyltning |
| Rampris och förhöjningsteknologi | 50 Hz videofrekvens, 60 Hz videofrekvens, 3840 Hz Refresh Rate |
| TV-tuner | Ingen mottagare |
| Kommersiella funktioner | Samsung VXT CMS, Samsung LED Signage Manager 2, FlexFit module, GoB (Glue on Board) technology, böjd installation stöds |
| Visningsenhet för videovägg | 3-i-1 SMD - 400 x 200 |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (BxDxH) - visningsenhet | 4.2 cm |
| Vikt | 11 kg |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.