Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Skärmar AV : Samsung
Samsung HG32F800FEU - 32" Diagonal klass HF8000F Series LED-bakgrundsbelyst LCD-TV - hotell/gästanläggning - Tizen OS - 1080p 1920 x 1080 - HDR - svart
Information
41 i lager
TillverkareSamsungArtnr
HG32F800FEUXEN
| Produktbeskrivning | Samsung HG32F800FEU HF8000F Series - 32" LED-bakgrundsbelyst LCD-TV - Full HD - för hotell/gästanläggning |
| Typ av produkt | LED-bakgrundsbelyst LCD-TV |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2571414 |
| Diagonalklass | 32" |
| Kommersiell användning | Ja - hotell/gästanläggning |
| Färg | Svart |
| Plattform | Tizen OS |
| Upplösning | 1920 x 1080 |
| Visningsformat | 1080p |
| HDR-format | HDR10+ |
| Videogränssnitt | HDMI |
| HDMI-portskvantitet | 1 portar |
| Anknytningsbarhet | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| LCD-teknik för bakgrundsbelysning | LED-bakgrundsbelysning |
| Bildkvot | 16:9 |
| TV-tuner | 1 analog, 1 digital |
| Digital TV-mottagare | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| ISS (Internet Streaming Services) | HbbTV 2.0.4, Google Cast |
| Kommersiella funktioner | Tizen Enterprise Platform, TEP API, Samsung LYNK Cloud, Hospitality Plug & Play (Easy Set-up), Power On Mode, Hotel Channel List, kanalmenysdisplay, blandad kanallista, My Channel, Energisparläge (BLU-kontroll), RJ-12/IR pass through, Multi-fjärrkontroll, USB-kloning, Wake Up Alarm, Samsung LYNK DRM, Security Mode |
| Bildförbättringar | Megakontrast, kontrastförstärkare, PurColor |
| Högtalarsystem | 2 kanaler |
| Ljudeffekter | Dolby Digital MS12 |
| Plattform | SmartThings Pro |
| USB | Ja |
| Inkluderade tillbehör | Samsung TM2240A fjärrkontroll |
| Spänning | AC 220-240 V (50/60 Hz) |
| Energiklass | Klass F |
| Energiförbrukning vid drift | 27.4 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Dimensioner (BxDxH) - utan ställ | 73.29 cm x 7.32 cm x 43.87 cm |
| Vikt | 4 kg |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.