Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Skärmar AV : Samsung
Samsung 65" UHD, 16:9, QB65R, edge-LED, 350nits, Speakers 2x10W, black, DVI-D, 2xHDMI 2.0, RS232(in/out), USB 2.0x2, Ethernet, WiFi 2.4GHz, SSSP6 (Tizen) Player OS, VESA 400x400
Information
0 i lager
TillverkareSamsungArtnr
LH65QBREBGCXEN
| Produktbeskrivning | Samsung QB65R QBR Series - 65" LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 4K - för digital skyltning |
| Typ av produkt | LED-bakgrundsbelyst, platt LCD-skärm |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/360444 |
| Diagonalklass | 65" |
| Kommersiell användning | Ja - digital skyltning |
| Färg | Svart |
| Plattform | Tizen OS |
| Upplösning | 3840 x 2160 |
| Visningsformat | 4K UHD (2160p) |
| HDR-format | HDR10+ |
| Rampris och förhöjningsteknologi | 60 Hz Refresh Rate |
| Videogränssnitt | HDMI |
| HDMI-portskvantitet | 2 portar |
| Anknytningsbarhet | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| PC-gränssnitt | DVI |
| LCD-teknik för bakgrundsbelysning | LED-bakgrundsbelysning |
| Bildkvot | 16:9 |
| TV-tuner | Ingen mottagare |
| Kommersiella funktioner | SMART Signage Platform |
| Bildförbättringar | Megadynamiskt kontrastförhållande, UHD-uppskalning, Dynamic Crystal Color |
| USB | 2 portar |
| Spänning | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energiklass | Klass G |
| Energiförbrukning vid drift | 181.5 Watt |
| Strömkonsumtion (driftläge) | 128 W |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Energikonsumtion per år | 187 kWh |
| Dimensioner (BxDxH) - utan ställ | 145.39 cm x 4.63 cm x 83.1 cm |
| Vikt | 24.9 kg |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.