| Produktbeskrivning | Samsung Flip WM55H WMH Series - 55" LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 4K - för interaktiv kommunikation |
| Typ av produkt | LED-bakgrundsbelyst, platt LCD-skärm med pekskärm |
| Diagonalklass | 55" |
| Kommersiell användning | Ja - interaktiv |
| Färg | Ljusgrå |
| Plattform | Tizen OS |
| Upplösning | 3840 x 2160 |
| Visningsformat | 4K UHD (2160p) |
| Rampris och förhöjningsteknologi | 60 Hz Refresh Rate |
| Videogränssnitt | HDMI |
| HDMI-portskvantitet | 1 portar |
| Anknytningsbarhet | Wi-Fi, LAN, NFC |
| LCD-teknik för bakgrundsbelysning | Kant-LED |
| Bildkvot | 16:9 |
| TV-tuner | Ingen mottagare |
| Högtalarsystem | 2 högtalare |
| USB | 2 portar |
| Inkluderade tillbehör | 2 pennor |
| Spänning | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energiklass | Klass A |
| Energiförbrukning vid drift | 165 Watt |
| Strömkonsumtion (driftläge) | 100 W |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Energikonsumtion per år | 146 kWh |
| Dimensioner (BxDxH) - utan ställ | 130.26 cm x 5.2 cm x 80.55 cm |
| Vikt | 28.9 kg |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.