Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Skärmar AV : Philips
Philips LED Panel 5000-series, 50x50, A5s Plus | 28""
Information
0 i lager
TillverkarePhilipsArtnr
28HDL5000PP/00
| Allmänt |
| Typ av produkt | LED display unit |
| Kommersiell användning | Ja - digital skyltning |
| Serie | Public LED 5000 Series |
| TV-tuner | Ingen mottagare |
| TV-mottagaravkänning | Nej |
| Lägen | Liggande läge |
| Bildförbättringar | Bred färgskala |
| Design | Ramfri design |
| Dimensioner | Montering av displayenheter |
| Bredd | 50 cm |
| Djup | 4 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Vikt | 6.3 kg |
| Display |
| Rampris och förhöjningsteknologi | 50 Hz Frame Rate, 60 Hz Frame Rate, 3840 Hz Refresh Rate |
| LCD-teknik för bakgrundsbelysning | Direct View LED |
| Färgtemperatur | 4000 - 9500K |
| Bildkontrastförhållande | 3000:1 |
| Ljusstyrka | 550 cd/m² |
| Bildvinkel | 150 grader |
| Bildvinkel (vertikal) | 150 grader |
| Egenskaper | 97 % enhetlig ljusstyrka, kabelhantering |
| Visningsenhet för videovägg |
| Bildförhållande | 1:1 |
| Område | 0.25 m² |
| Hantering | Framsida |
| Skåpets diagonala storlek | 28" |
| Skåpets stommematerial | Die-casting aluminum |
| Anslutningar |
| Anslutningstyp | Kontrollingång |
| Diverse |
| Medföljande kablar | RJ-45-kabel |
| Standarder som följs | RoHS, EAC, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, IEC/UL 60950, IEC/UL 62368, IEC 62471, EN 55032, EN 55035, FCC SDOC Part 15 Class A |
| Strömtillförsel |
| Nätdel | Nätaggregat |
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | -20 °C |
| Max temperatur vid drift | 45 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 10 - 80% RH |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.