| Produktbeskrivning | Philips 28HDL5000PP Public LED 5000 Series LED display unit - för digital skyltning |
| Typ av produkt | LED display unit |
| Kommersiell användning | Ja - digital skyltning |
| Rampris och förhöjningsteknologi | 50 Hz Frame Rate, 60 Hz Frame Rate, 3840 Hz Refresh Rate |
| LCD-teknik för bakgrundsbelysning | Direct View LED |
| TV-tuner | Ingen mottagare |
| Bildförbättringar | Bred färgskala |
| Visningsenhet för videovägg | 28" - 0.25 m² - die-casting aluminum |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (BxDxH) - montering av displayenheter | 50 cm x 4 cm x 50 cm |
| Vikt | 6.3 kg |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.