Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Skärmar AV : Philips
Philips 5000 Cabinet + Modules 0.78mm - COB LED | 27,1"" | 768x432 | P 0,78mm | 600Nits
Information
0 i lager
TillverkarePhilipsArtnr
27HDL5178IP/00
| Allmänt |
| Typ av produkt | LED display unit |
| Kommersiell användning | Ja - digital skyltning |
| Serie | Unite LED 5000 Series |
| HDR-förberedd | Ja |
| HDR-format | HDR10+ |
| TV-tuner | Ingen mottagare |
| TV-mottagaravkänning | Nej |
| Dimensioner | Montering av displayenheter |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 3.36 cm |
| Höjd | 33.75 cm |
| Vikt | 4.7 kg |
| Display |
| Rampris och förhöjningsteknologi | 50 Hz Frame Rate, 60 Hz Frame Rate, 1920 - 3840 Hz LED Refresh Rate |
| LCD-teknik för bakgrundsbelysning | Direct View LED |
| Färgtemperatur | 3000 - 10000K |
| Bildkontrastförhållande | 5000:1 |
| Ljusstyrka | 600 cd/m² |
| Bildvinkel | 160 grader |
| Bildvinkel (vertikal) | 160 grader |
| Egenskaper | 97 % enhetlig ljusstyrka, 13-bitars färgbehandling |
| Visningsenhet för videovägg |
| Pixelavstånd | 0.78125 mm |
| Pixelkonfiguration | 1 röd, 1 grön, 1 blå |
| Pixeldensitet | 1.638.400 pixlar/m² |
| LED-typ | Chip On Board (CoB) |
| Upplösning | 192 x 216 (LED unit) / 768 x 432 (cabinet) |
| Område | 0.2052 m² |
| Skåpets diagonala storlek | 27.1" |
| Skåpets stommematerial | Die-casting aluminum |
| Anslutningar |
| Anslutningstyp | Kontrollingång |
| Diverse |
| Medföljande kablar | RJ-45-kabel - 75 cm RJ-45-kabel - 15 cm |
| Standarder som följs | CCC, ETL, FCC, SASO, UKCA, RoHS |
| Strömtillförsel |
| Nätdel | Nätaggregat |
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning för videoväggens visningsenhet (max) | 105 W |
| Strömförbrukning för videoväggens visningsenhet (normal) | 40 W |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Mått och vikt (komponenter) | Montering av displayenheter - 60 cm x 3.36 cm x 33.75 cm x 4.7 kg Displayenhet - 15 cm 16.875 cm x 0.15 kg |
| Mått och vikt (brutto) |
| Bredd (brutto) | 82.2 cm |
| Djup (brutto) | 9.9 cm |
| Höjd (brutto) | 46.1 cm |
| Vikt (brutto) | 6.3 kg |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | -10 °C |
| Max temperatur vid drift | 45 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 10 - 90% RH |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.