Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Skärmar AV : Panasonic
Panasonic PRO-display, 65", UHD/4K, 500 nits, 18/7
Information
0 i lager
TillverkarePanasonic
Artnr
TH-65EQ3W
| Produktbeskrivning | Panasonic TH-65EQ3W EQ3 Series - 65" Klass (64.52" visbar) LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 4K - för digital skyltning |
| Typ av produkt | LED-bakgrundsbelyst, platt LCD-skärm |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2363413 |
| Diagonalklass | 65" |
| Diagonalstorlek | 64.52" |
| Kommersiell användning | Ja - digital skyltning |
| Färg | Svart |
| Upplösning | 3840 x 2160 |
| Visningsformat | 4K UHD (2160p) |
| Videogränssnitt | HDMI |
| HDMI-portskvantitet | 3 portar |
| Anknytningsbarhet | LAN |
| PC-gränssnitt | VGA (HD-15) |
| Teknik | ADS |
| LCD-teknik för bakgrundsbelysning | Direct LED |
| Bildkvot | 16:9 |
| TV-tuner | Ingen mottagare |
| Kommersiella funktioner | 20° tilt, HDMI power management, PC power management, fjärrlås, PJLink, USB File Play, USB-autospelning, memory viewer |
| Bildförbättringar | Dynamisk kontrast |
| Högtalarsystem | 2 högtalare |
| USB | Ja |
| Inkluderade tillbehör | Fjärrkontroll, USB-skydd, 2 x clampers |
| Spänning | AC 110-240 V (50/60 Hz) |
| Energiklass | Klass G |
| Energiförbrukning vid drift | 184 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Dimensioner (BxDxH) - utan handtag | 146.3 cm x 6.9 cm x 83.8 cm |
| Vikt | 27.1 kg |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.