| Produktbeskrivning | Optoma N3981K N-Series - 98" LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 4K - för digital skyltning/konferens |
| Typ av produkt | LED-bakgrundsbelyst, platt LCD-skärm |
| Diagonalklass | 98" |
| Kommersiell användning | Ja - digital skyltning/konferens |
| Upplösning | 3840 x 2160 |
| Visningsformat | 4K UHD (2160p) |
| Videogränssnitt | HDMI |
| HDMI-portskvantitet | 3 portar |
| Anknytningsbarhet | LAN |
| PC-gränssnitt | Seriell RS-232 |
| LCD-teknik för bakgrundsbelysning | Direct LED |
| Bildkvot | 16:9 |
| TV-tuner | Ingen mottagare |
| Kommersiella funktioner | Contents Scheduling, Optoma Management Suite-lösning (OMS) |
| Högtalarsystem | 2 högtalare |
| Lagringskapacitet | 32 GB |
| USB | 3 portar |
| Inkluderade tillbehör | Fjärrkontroll, 3 strömkablar (kontakter för EU/UK/US) |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energiförbrukning vid drift | 340 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Dimensioner (BxDxH) | 221.2 cm x 7.94 cm x 126.84 cm |
| Vikt | 69.4 kg |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.