| Produktbeskrivning | Optoma N3551K N-Series - 55" LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 4K - för digital skyltning/konferens |
| Typ av produkt | LED-bakgrundsbelyst, platt LCD-skärm |
| Diagonalklass | 55" |
| Kommersiell användning | Ja - digital skyltning/konferens |
| Färg | Svart |
| Upplösning | 3840 x 2160 |
| Visningsformat | 4K UHD (2160p) |
| Videogränssnitt | HDMI |
| HDMI-portskvantitet | 2 portar |
| Anknytningsbarhet | Wi-Fi, Bluetooth |
| LCD-teknik för bakgrundsbelysning | Direct LED |
| Bildkvot | 16:9 |
| TV-tuner | Ingen mottagare |
| Högtalarsystem | 2 högtalare |
| Lagringskapacitet | 32 GB |
| USB | 3 portar |
| Inkluderade tillbehör | Fjärrkontroll, fjärrkontroll, HDMI-kabel, 3 strömkablar (kontakter för EU/UK/US) |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energiförbrukning vid drift | 150 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Dimensioner (BxDxH) | 123.3 cm x 7.14 cm x 70.35 cm |
| Vikt | 13.4 kg |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.