| Produktbeskrivning | NEC MultiSync M321 32" LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - Full HD - för digital skyltning |
| Typ av produkt | LED-bakgrundsbelyst, platt LCD-skärm |
| Diagonalklass | 32" |
| Kommersiell användning | Ja - digital skyltning |
| Färg | Svart, pantone 426M |
| Upplösning | 1920 x 1080 |
| Visningsformat | 1080p |
| Rampris och förhöjningsteknologi | 60 Hz Refresh Rate |
| Videogränssnitt | HDMI |
| HDMI-portskvantitet | 2 portar |
| PC-gränssnitt | VGA (HD-15), DisplayPort |
| Teknik | IPS |
| LCD-teknik för bakgrundsbelysning | Kant-LED |
| Bildkvot | 16:9 |
| TV-tuner | Ingen mottagare |
| Kommersiella funktioner | Varning vid nödsituation |
| USB | Ja |
| Inkluderade tillbehör | Fjärrkontroll, 2 AAA-batterier |
| Spänning | AC 100-240 V |
| Energiklass | Klass G |
| Energiförbrukning vid drift | 40 Watt |
| Dimensioner (BxDxH) | 72.65 cm x 6.65 cm x 42.54 cm |
| Vikt | 6.3 kg |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.