| Produktbeskrivning | Barco Overview KVD5521B 55" LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - Full HD - för digital skyltning |
| Typ av produkt | LED-bakgrundsbelyst, platt LCD-skärm |
| Diagonalklass | 55" |
| Kommersiell användning | Ja - digital skyltning |
| Upplösning | 1920 x 1080 |
| Visningsformat | 1080p |
| Videogränssnitt | HDMI |
| HDMI-portskvantitet | 2 portar |
| Anknytningsbarhet | LAN |
| PC-gränssnitt | DisplayPort |
| Teknik | IPS |
| LCD-teknik för bakgrundsbelysning | Direktupplyst LED |
| Bildkvot | 16:9 |
| TV-tuner | Ingen mottagare |
| Spänning | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energiförbrukning vid drift | 190 Watt |
| Dimensioner (BxDxH) | 121.34 cm x 6.9 cm x 68.42 cm |
| Vikt | 28 kg |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.