Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Skärmar PC : Samsung
Samsung G55T, 86,4 cm (34"), 3440 x 1440 pixlar, UltraWide Quad HD, LED, Svart
Information
72 i lager
TillverkareSamsungArtnr
LC34G55TWWPXEN
| Produktbeskrivning | Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP - G55T Series - LED-skärm - böjd - 34" - HDR |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 34" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1420448 |
| Energiklass | Klass G |
| Energikonsumtion per år | 47 kWh |
| Strömkonsumtion (driftläge) | 32.4 W |
| Böjd skärm | Ja |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync Premium |
| Paneltyp | VA |
| Bildförhållande | 21:9 |
| Ursprunglig upplösning | UWQHD 3440 x 1440 vid 165 Hz |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 2500:1 |
| HDR-kapabel | HDR10 |
| Responstid | 1 ms (MPRT) |
| Gaming | Ja |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 72% (NTSC 1976) |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Spänning | AC 100-240 V |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 80.66 cm x 27.26 cm x 47.53 cm |
| Vikt | 5.6 kg |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.