| Allmänt |
| Typ av bildskärm | OLED-monitor / Quantum Dot OLED |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2232048 |
| Energiklass | Klass G |
| Energiklass (HDR) | Klass G |
| Diagonal storlek | 27" |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Inbyggda enheter | USB-hubb |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 vid 240 Hz |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000000:1 |
| HDR-format | HDR10+ |
| HDR-certifiering | DisplayHDR 400 True Black |
| Färgstöd | 1 miljard färger |
| Responstid | 0,03 ms (grå-till-grå) |
| Gaming | Ja |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Egenskaper | Eye Saver Mode, flimmerfri panel, Off Timer Plus, PIP-stöd, Image Size, Auto Source Switch+, Black eQualizer, Virtuell AIM-punkt, Super Arena Gaming UX, Ultrawide Game View |
| Färg | Silver |
| Dimensioner (BxDxH) | 61.17 cm x 26.35 cm x 55.42 cm - med ställ |
| Vikt | 6.9 kg |
| Anslutning |
| Gränssnitt | HDMI DisplayPort 1.4 USB-C uppström 2 x USB 3.2 Gen 2 (Typ A) |
| Mekanisk |
| Displaylägesjusteringar | Lutning, höjd, pivot (rotation) |
| Lutningsvinkel | -2/+25 |
| Rotationsvinkel | 60 |
| Höjdjustering | 120 mm |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
| Diverse |
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat) |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
| Strömtillförsel |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 45 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning HDR (På-läge) | 52 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 45 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 Watt |
| Mått och vikt |
| Mått och vikt (komponenter) | Med ställ - bredd: 61.17 cm - djup: 26.35 cm - höjd: 55.42 cm - vikt: 6.9 kg Utan ställ - bredd: 61.17 cm - djup: 4.92 cm - höjd: 35.38 cm - vikt: 3.8 kg |
| Mått och vikt (brutto) |
| Emballagets bredd | 68.4 cm |
| Emballagets djup | 46.4 cm |
| Emballagets höjd | 20 cm |
| Emballagets vikt | 9.5 kg |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.