| Produktbeskrivning | Samsung Odyssey OLED G8 S27FG814SU - G81SF Series - OLED-monitor - 27" - HDR |
| Typ av enhet | OLED-monitor - 27" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2232048 |
| Energiklass | Klass G |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Egenskaper | USB-hubb |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 vid 240 Hz |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000000:1 |
| HDR-kapabel | HDR10+ / DisplayHDR 400 True Black |
| Responstid | 0,03 ms (grå-till-grå) |
| Gaming | Ja |
| Färgstöd | 1 miljard färger |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Lutning, höjd, pivot (rotation) |
| Färg | Silver |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 61.17 cm x 26.35 cm x 55.42 cm |
| Vikt | 6.9 kg |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.