| Produktbeskrivning | Samsung Odyssey G5 S27FG512EU - G51F Series - LED-skärm - 27" - HDR |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2244040 |
| Energiklass | Klass E |
| Energikonsumtion per år | 38 kWh |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync |
| Paneltyp | VA |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | QHD 2560 x 1440 vid 180 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2335 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 3000:1 |
| HDR-kapabel | HDR10 |
| Responstid | 1 ms (MPRT) |
| Gaming | Ja |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 72% (NTSC 1976) |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Lutning, vridbar bas, pivot (rotation), höjd |
| Spänning | AC 100-240 V |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 61.82 cm x 23.42 cm x 52.06 cm |
| Vikt | 4.6 kg |
| Standarder som följs | HDCP 2.2 |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.