Philips Momentum 5000 27M1N5500ZA - LED-skärm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz - Nano IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - svart med struktur
Philips Momentum 5000 27M1N5500ZA - LED-skärm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz - Nano IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - svart med struktur 27M1N5500ZA/00
Vänster vinkelFramsidanFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27M1N5500ZA/00
  • 170Hz refresh rates for ultra-smooth, brilliant images