Philips Momentum 5000 27M1N5500ZA - LED-skärm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz - Nano IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - svart med struktur
Philips Momentum 5000 27M1N5500ZA - LED-skärm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz - Nano IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - svart med struktur 27M1N5500ZA/00
Vänster vinkelFramsidanFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27M1N5500ZA/00
ProduktbeskrivningPhilips Momentum 5000 27M1N5500ZA - LED-skärm - QHD - 27" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/958737
EnergiklassKlass G
Adaptive-Sync-teknologiAMD FreeSync Premium
EgenskaperUSB 3.2 nav
PaneltypNano IPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 (DisplayPort(OC): 170 Hz, HDMI: 144 Hz)
Pixelhöjd0.2331 mm
Ljusstyrka350 cd/m²
Kontrastförhållande1000:1
Responstid1 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT)
Färgstöd1,07 miljarder färger
Färgskala133% sRGB (CIE 1931), 98% DCI-P3 (CIE 1976), 113% NTSC (CIE 1976), 93% Adobe RGB (CIE 1976)
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %