Philips Momentum 32M1C5200W/00, 80 cm (31.5"), 1920 x 1080 pixlar, Full HD, LCD, 4 ms, Svart
Philips Momentum 32M1C5200W/00, 80 cm (31.5"), 1920 x 1080 pixlar, Full HD, LCD, 4 ms, Svart 32M1C5200W/00
Vänster vinkelFramsidanTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
32M1C5200W/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 5000 32M1C5200W - LED-skärm - böjd - Full HD (1080p) - 32"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 32"
EnergiklassKlass E
Böjd skärmJa
PaneltypVA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 240 Hz
Pixelhöjd0.36375 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande3500:1
Responstid4 ms (grå-till-grå), 0.5 ms (MPRT)
GamingJa
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala121.3% sRGB (CIE 1931), 100.1% NTSC (CIE 1976)
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarLutning, höjd, vridbar bas
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %