Philips Momentum 27M1N3200VS/00, 68,6 cm (27"), 1920 x 1080 pixlar, Full HD, LED, 4 ms, Svart
Philips Momentum 27M1N3200VS/00, 68,6 cm (27"), 1920 x 1080 pixlar, Full HD, LED, 4 ms, Svart 27M1N3200VS/00
FramsidanHöger vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27M1N3200VS/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1033025
EnergiklassKlass F
Diagonal storlek27"
PaneltypVA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 165 Hz
Pixelhöjd0.3114 mm
Pixlar per tum81.59
Ljusstyrka250 cd/m²
Kontrastförhållande3000:1
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala101.5% NTSC (CIE 1976), 121.9% sRGB (CIE 1931), 89.9% Adobe RGB (CIE 1976)
Responstid4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 165 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 200 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart med struktur
Dimensioner (BxDxH)61.4 cm x 19.3 cm x 44.7 cm - med ställ
Vikt5.52 kg
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal5 watt
Anslutning
Gränssnitt2 x HDMI (HDCP 2.2)
DisplayPort 1.2 (HDCP 2.2)
Linjeutgång för ljud
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarLutning
Lutningsvinkel-5/+20
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
EgenskaperPlats för säkerhetslås (kabellås säljs separat)
Medföljande kablar1 x DisplayPort-kabel
1 x HDMI-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)26 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)25 watt
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 61.4 cm - djup: 5.5 cm - höjd: 36.5 cm - vikt: 3.8 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd78 cm
Emballagets djup18.6 cm
Emballagets höjd52.5 cm
Emballagets vikt9.48 kg
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80%