Philips Momentum 24M1N3200VA/00, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pixlar, Full HD, LED, 4 ms, Svart
Philips Momentum 24M1N3200VA/00, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pixlar, Full HD, LED, 4 ms, Svart 24M1N3200VA/00
Höger vinkel
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24M1N3200VA/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/891399
EnergiklassKlass E
Diagonal storlek24"
Bildyta23.8"
PaneltypVA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 165 Hz
Pixelhöjd0.2745 mm
Pixlar per tum92.56
Ljusstyrka350 cd/m²
Kontrastförhållande3500:1
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala125.9% sRGB (CIE 1931), 87.5% Adobe RGB (CIE 1976), 96% NTSC (CIE 1976)
Responstid4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 165 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 200 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart med struktur
Dimensioner (BxDxH)54 cm x 21.3 cm x 51.3 cm - med ställ
Vikt3.8 kg
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal3 watt
Anslutning
Gränssnitt2 x HDMI
DisplayPort 1.2
Linjeutgång för ljud
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
Lutningsvinkel-5/+20
Vridningsvinkel90
Rotationsvinkel180
Höjdjustering130 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
EgenskaperPlats för säkerhetslås (kabellås säljs separat)
Medföljande kablar1 x DisplayPort-kabel
1 x HDMI-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)18 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)21 watt
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Mått och vikt
Mått och vikt (komponenter)Med ställ - bredd: 54 cm - djup: 21.3 cm - höjd: 51.3 cm - vikt: 3.8 kg
Utan ställ - bredd: 54 cm - djup: 4.3 cm - höjd: 32.1 cm - vikt: 2.4 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd60 cm
Emballagets djup16.4 cm
Emballagets höjd52.6 cm
Emballagets vikt5.75 kg
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80%