Philips Momentum 24M1N3200VA/00, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pixlar, Full HD, LED, 4 ms, Svart
Philips Momentum 24M1N3200VA/00, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pixlar, Full HD, LED, 4 ms, Svart 24M1N3200VA/00
Höger vinkel
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24M1N3200VA/00
ProduktbeskrivningPhilips Momentum 3000 24M1N3200VA - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/891399
EnergiklassKlass E
PaneltypVA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 165 Hz
Pixelhöjd0.2745 mm
Ljusstyrka350 cd/m²
Kontrastförhållande3500:1
Responstid4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT)
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala125.9% sRGB (CIE 1931), 87.5% Adobe RGB (CIE 1976), 96% NTSC (CIE 1976)
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %