Philips Evnia 8000 49M2C8900L - OLED-monitor - spel - böjd - 49" (48.9" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 144 Hz - 1000 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare med subwoofer - vit
Philips Evnia 8000 49M2C8900L - OLED-monitor - spel - böjd - 49" (48.9" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 144 Hz - 1000 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare med subwoofer - vit 49M2C8900L/00
Vänster vinkelFramsidanHöger vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
1 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
49M2C8900L/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 8000 49M2C8900L - OLED-monitor - böjd - 49" - HDR
Typ av enhetOLED-monitor - 49"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1814961
EnergiklassKlass G
Böjd skärmJa
Adaptive-Sync-teknologiAMD FreeSync Premium Pro, AMD Adaptive-Sync
EgenskaperUSB-hubb, KVM-växel, USB PD 90 watt
Bildförhållande32:9
Ursprunglig upplösningDual Quad HD 5120 x 1440 (DisplayPort: 144 Hz, HDMI: 60 Hz)
Pixelhöjd0.233 mm