Philips Evnia 8000 49M2C8900L - OLED-monitor - spel - böjd - 49" (48.9" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 144 Hz - 1000 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare med subwoofer - vit
Philips Evnia 8000 49M2C8900L - OLED-monitor - spel - böjd - 49" (48.9" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 144 Hz - 1000 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare med subwoofer - vit 49M2C8900L/00
Vänster vinkelFramsidanHöger vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
1 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
49M2C8900L/00
  • 49-tums böjd Quantum Dot OLED-skärm för uppslukande visning
  • 125,2 % Adobe RGB och 99 % DCI-P3 färgomfång för exceptionell färgåtergivning
  • AMD FreeSync Premium Pro och 144 Hz uppdateringsfrekvens för smidigt spelande
  • Inbyggd KVM-switch och USB-hubb för avancerade anslutningsmöjligheter
  • USB Power Delivery upp till 90 W, laddar enheter direkt via monitorn