Philips Evnia 8000 49M2C8900 - OLED-monitor - spel - böjd - 49" (48.9" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 15000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - texturerat vit
Philips Evnia 8000 49M2C8900 - OLED-monitor - spel - böjd - 49" (48.9" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 15000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - texturerat vit 49M2C8900/00
FramsidanHöger vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
84 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
49M2C8900/00
  • Ultrasnabb uppdateringsfrekvens på 240 Hz för praktiskt taget fördröjningsfria spel
  • SmartImage spelläge optimerat för spelare
  • Låg input lag minskar fördröjningen mellan enheter och bildskärm
  • QD OLED för överlägsna färger och levande bilder
  • Sann 10-bitars display återger jämnare gradienter i grafiken
  • DisplayHDR TrueBlack 400 ger otroliga skuggdetaljer
  • Böjd skärmdesign för en mer uppslukande upplevelse
  • Ambiglow intensifierar underhållningen med en halo av ljus
  • Anslut din notebook med en USB-C-kabel
  • Få åtkomst till och visa flera källor på två enheter
  • DTS Sound med 30 W utgång: för förbättrat ljud