Philips Evnia 8000 49M2C8900 - OLED-monitor - spel - böjd - 49" (48.9" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 15000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - texturerat vit
Philips Evnia 8000 49M2C8900 - OLED-monitor - spel - böjd - 49" (48.9" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 15000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - texturerat vit 49M2C8900/00
FramsidanHöger vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
84 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
49M2C8900/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 8000 49M2C8900 - OLED-monitor - böjd - 49" - HDR
Typ av enhetOLED-monitor - 49"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1644071
EnergiklassKlass G
Böjd skärmJa
EgenskaperKVM-växel, USB 3.2 Gen 1 hubb, USB PD 90 Watt
Bildförhållande32:9
Ursprunglig upplösningDual Quad HD 5120 x 1440 vid 240 Hz
Pixelhöjd0.233 mm
Ljusstyrka1000 cd/m²
Kontrastförhållande15000000:1
HDR-kapabelDisplayHDR 400 True Black
Responstid0,03 ms (grå-till-grå)
GamingJa
Färgstöd1,07 miljarder färger
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort, USB-C
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, låg reflektionsbeläggning, Haze 25 %