Philips Evnia 8000 32M2N8900 - OLED-monitor - spel - 32" (31.5" visbar) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - vit
Philips Evnia 8000 32M2N8900 - OLED-monitor - spel - 32" (31.5" visbar) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - vit 32M2N8900/00
Höger vinkelVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
112 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
32M2N8900/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 8000 32M2N8900 - OLED-monitor - 4K - 32" - HDR
Typ av enhetOLED-monitor - 32"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2027103
EnergiklassKlass G
Strömkonsumtion (driftläge)55 W
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
EgenskaperKVM-växel, USB 3.2 nav, USB PD 65 watt
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösning4K 3840 x 2160 vid 240 Hz
Pixelhöjd0.1814 mm